Planer płatności

 

pozwoli Ci sprawdzać stan swojego biznesu i przewidywać sytuację finansową na najbliższe 4 tygodnie. Aby móc korzystać z Planera płatności konieczne jest wprowadzanie faktur kosztowych w module Koszty oraz oznaczanie faktur opłaconych w module Monity płatności. 

Koszty

 

to moduł wspierający samodzielne prowadzenie księgowości. Służy do samodzielnego wprowadzania faktur kosztowych oraz kosztów stałych. W jednym miejscu zobaczysz wszystkie swoje zobowiązania a Cyfrowy Asystent Finansowy CashDirector przypomni Ci o konieczności regulacji zobowiązań.

Skrzynka

 

to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają swoją księgową/-ego. Wystarczy, że od razu po otrzymaniu faktury kosztowej zrobisz zdjęcie za pomocą aplikacji Cyfrowy Asystent Finansowy CashDirector lub wgrasz skany faktur oraz dokumentów. W ten sposób nie zgubisz ich i zawsze masz je pod ręką. Bez zbędnego wożenia faktur możesz również przekazać księgowej/-emu w formie elektronicznej, jeśli tylko je udostępnisz.

Funkcje dostępne w ramach
Cyfrowego Asystenta Finansowego

Funkcje dostępne w ramach
Cyfrowego Asystenta
Finansowego

Prowadź swój biznes
z Cyfrowym Asystentem Finansowym za darmo przez półtora roku!

Wypróbuj platformę wspierającą zarządzanie finansami

i fakturami w Twojej firmie.

Fakturowanie
 

łatwo i szybko wystawisz faktury sprzedaży. Koniecznie dodaj logo na fakturze, to dodatkowa forma reklamy Twojej firmy. Korzystaj z wielu dostępnych szablonów faktur oraz faktur proforma, korygujących i duplikatów.

 

Monity płatności 

 

wygodna kontrola Twojej sprzedaży, oznaczasz opłacone faktury i widzisz, kto zalega Ci z płatnościami. System wysyła za Ciebie przypomnienia o płatnościach e-mailem lub SMSem. 

Zaloguj do CAF

Zaloguj do CAF
Zarejestruj się

Zajerestruj się